VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR Temel ilkelerine kökten karşı olduğu CHP’ye akıl veren Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan diyor ki: “Bırakın herkes nasıl anlıyor ve inanıyorsa dinini öyle yaşasın… İnsanlara ‘gerçek din’ öğretmeye çalışmayın… Sizin göreviniz ‘gerçek din’ anlayışını ortaya koymak değildir, sizin göreviniz herkesin inandığı gibi yaşamasını garanti altına almaktır.” Ahmet Hakan aslında şunları demek istiyor: • 6–10 yaşındaki küçücük Türk çocukları, İslam dininin kutsal kitabı Kuran’ı bilmedikleri, anlamadıkları bir dilde, Arapça ezberlemeye özendiriliyorsa, karışmayın! Bırakın, Arap milliyetçisi Osmanlı şeriatçıları Türk çocuklarına serbestçe “zihinsel tecavüzde” bulunsun! • Midye yemek haram, pırasa yemek haram, köpek beslemek haram, kara köpekleri öldürün, sol el ile yemek yemek haram, Alevileri öldürüp kadın ve kızlarının ırzına geçin, resim yapmak ve şarkı söylemek haram, namaz kılmayan oruç tutmayanın katli vacip, kızları da sünnet edin, dövme yapan ve yaptırana Allah lanet etsin, kadınların aklı eksiktir diyen uydurma hadislere ve fetvalara, bırakın Müslüman Türk halkı inansın, üzerine deli ceketi geçirilmiş gibi kıpırdayamasın, nefes alamasın! • Bırakın Müslüman Türk kadınları; evliya, ermiş olduğu söylenen kişilerin türbesini ziyaret etsin, türbe parmaklıklarına mendiller, çaputlar bağlayıp dileklerde, isteklerde bulunsun, büyük umutlarla evlerine dönsün! Bu yaptıklarının gerçek İslam’la ilgisi olmadığını söylemek size mi düşüyor, karışmayın! • Mezhepçiler, tarikatçılar; bırakın halkımızı afyonlayıp uyutsunlar, siyasetçilerle de işbirliği yapıp yoksul halkı soysunlar! Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP’ye akıl verirken aslında şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin! Yılmaz Dikbaş 16 Eylül 2014 dikbas@kalinka.com.tr 0532 233 31 52

designed by mescomedia