VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

YARABBİ, NEREDEN ÇIKTI BU LARREBEE? İşçi Partisi’nin yayın organı Aydınlık gazetesinde son üç gündür (26–28 Temmuz 2013), Stephen Larrebee adlı bir Amerikalı ile yapılan söyleşi yayınlanıyor. Önce, bu Amerikalıyı kısaca tanıyalım: • CFR üyesi. • Başkan Jimmy Carter döneminde (1978–1981), Amerika Ulusal Güvenlik Konseyi (NSC) üyeliği yapmış. • Düşünce kuruluşu RAND Şirketinin Onursal Başkanı. • Colombia Üniversitesi’nde siyasi bilim üzerine doktora yapmış olup; Rusça, Almanca, Fransızca, Bulgarca ve Yunanca biliyor. • Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun danışmanı. Larrabee’nin şu anda üzerinde çalıştığı projeler: • ABD-Türkiye İlişkileri • Türkiye’de Siyasi İslam • Karadeniz Bölgesi ile İlgili ABD Politikası • Ukrayna ve NATO Larrabee sıkı adam, değil mi? Bu çok yönlü, çok yetenekli Amerikalının, ben sadece CFR üyeliği üzerinde duracağım. CFR (Council on Foreign Relations), yani Dış İlişkiler Konseyi adlı bir kuruluş. Bu kuruluş hakkında Türkiye’de, çok değerli iki araştırmacımız Erol Bilbilik ve Talat Turhan kitaplar yazdılar. CFR-Bilderbeg-Trilateral üçlüsüne, Erol Bilbilik “Dünyayı Yöneten Gizli Örgütler” adını verdi, Talat Turhan ise “Küresel Çete” adını taktı. Şimdi sıra geldi soru sormaya. Küresel Çete’nin en tepesindeki adamlarından biri, nasıl oluyor da Anti-emperyalist olduğunu iddia eden İşçi Partisi’nin yayın organı Aydınlık gazetesiyle söyleşide bulunuyor? Hem de saatlerce süren bir söyleşi! Biz şunu biliyoruz: Küresel Çete’nin adamları, kendilerine karşı olan kurum, kuruluş ve kişilerle uzun uzun söyleşilerde bulunmazlar! Değil onlarla oturup saatlerce söyleşide bulunmak, sıradan basın konferanslarında bu tür kişilere soru sorma hakkı bile tanımazlar! Dünyayı Yöneten Gizli Örgütler’den birinin en sıkı adamı, tutuyor, Amerika karşıtı olduğunu duyuran İşçi Partisi’nin Aydınlık gazetesiyle saatlerce sohbet ediyor! Siz bunu hayra yorar mısınız? Ben, “Yarabbi, nereden çıktı bu Larrebee sohbeti?” diye sormaktan kendimi alamıyorum! Ve bir de aklıma, 12 Nisan 2013 günü Ulusal Kanal’da, canlı yayında Tuncay Güney’in Dr. Serhan Bolluk’dan cevabını alamadığı soru geliyor: “CIA ile ilişkiniz nedir?” Şimdi ben de, Larrebee ile uzun bir söyleşide bulunan Aydınlık gazetesinin yetkililerine sorsam; “CFR ile ilişkiniz nedir?” Acaba doyurucu bir yanıt verirler mi? Ben, ne olacağını söyleyeyim. İşçi Partisi’nin okumuş takımı, yine küfür, hakaret ve iftiralarla üzerime geleceklerdir! Ama bu kez lütfen öyle yapmasınlar! Sorularını ve şikâyetlerini, CFR konusunun uzmanları Erol Bilbilik’e ve Talat Turhan’a yöneltsinler. Öyle yapsınlar ve ağızlarının payını alsınlar! Yılmaz Dikbaş 28 Temmuz 2013 dikbas@kalinka.com.tr www.dikbas.tv www.kalinka.com.tr 0532 233 31 52

designed by mescomedia