VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

AŞAĞILANMAYI KANIKSAMIŞ OLANLAR İyi tanıdığınız bir kişi, tanımanın da ötesinde sevip saydığınız bir kişi, bir gün karşınıza dikiliyor ve size “ana avrat, kız kısrak, yedi sülalenize” ağız dolusu hakaretler ediyor, küfürler yağdırıyor! Bu durumda ne yaparsınız? Şöyle mi düşünürsünüz: “Ben bu adamı tanıyorum, aslında iyi bir kişidir, benim anama avratıma ve de yedi sülaleme kötü niyetle küfür etmiyor, aslında başkalarına küfür ediyor, bu nedenle üstüme alınmayayım!” Dürüst olun! Hiç kuşkusuz böyle düşünmezsiniz! Ananıza avratınıza ve de yedi sülalenize küfür eden kişiye, yapınıza ve karakterinize uygun bir tepki gösterirsiniz. Peki, Türk milletini aşağılayan, hakaretler yağdıran, Bağımsızlık Savaşımızda tarihte benzeri çok az görülmüş bir özveriyle çarpışıp şehit düşen ya da gazi olan insanlarımızı karalayan, Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar’a birileri neden sahip çıkıyor? İki olasılık var. Ya bu kişiler anarlına avratlarına ve de yedi sülalerine küfür edilmesini kanıksamış kişilerdir. Ya da, kendilerini Türk milletinin üstünde gördüklerinden, Türk milletine yapılan hakaretleri üstlerine almamaktadırlar. Hangi olasılık olursa olsun, bu tür kişiler değil ulusalcı, insanlık onurundan yoksun yaratıklardır. Ve de benim bu tür yaratıklara söyleyecek hiçbir sözüm yoktur. Yılmaz Dikbaş 2 Ağustos 2012 dikbas@kalinka.com.tr

designed by mescomedia