VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

“AVRUPA TUTUKLAMA EMRİ”, BİR SİYASİ BASKI ARACIDIR 9 Haziran 2011 günü, Avrupa Parlamentosu’nda İngiliz parlamenter Gerard Batten şunları söyledi: "Avrupa Tutuklama Emri'nin farklı siyasi görüşe sahip kişiler üzerinde bir baskı aracı olarak kullanılabileceğini 2004 yılında söylemiş, herkesi uyarmıştım. İşte bugün Julian Assange'a yapılmak istenen de budur! Assange, belirli bir suçla suçlanmadığı halde, hakkında İsveç mahkemesi tarafından Avrupa Tutuklama Emri çıkarılmış olup, bir suçlu gibi tutuklanarak ABD'ye yargılanmaya gönderilmek istenmektedir." Sizlerin izlemesi için, Parlamenter Gerard Batten'in 9 Haziran 2011 tarihinde Avrupa Parlamentosunda yapmış olduğu konuşmanın video kaydını Facebook’taki yerimde sunuyorum. Ben de burada bir kez daha Türk hukukçularına sesleniyorum: Konuşunuz! Avrupa Birliği Tutuklama Emri’nin siyasi bir baskı aracı olarak Türkiye’de de uygulanabileceğini söyleyip halkımızı uyarınız! Konuşunuz! Avrupa Birliği’nin bir Polis Devleti olduğunu söyleyiniz! Konuşunuz! Avrupa Birliği’nin bir Faşist Devlet olduğu gerçeğini halkımıza anlatınız! Yılmaz Dikbaş 16 Temmuz 2011 dikbas@kalinka.com.tr www.kalinka.com.tr www.dikbas.tv 0532 233 31 52 NOT: Avrupa Birliği Tutuklama Emri hakkındaki ayrıntılı bilgiler, Asya Şafak Yayınları’nda çıkan “İĞFAL” adlı kitabımda yer almaktadır.

designed by mescomedia