VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

ORTADOĞU’NUN EN BÜYÜK KARA ORDUSU! Dinci Siyonist Yahudi, ekonomist ve yazar David Paul Goldman, 14 Haziran 2011 tarihinde şunları yazdı: “Doğum hızı aynı kaldığı takdirde, bu yüzyılın sonunda İsrail, Türkiye’den de İran’dan da daha çok genç nüfusa sahip olacaktır. İsrail, Ortadoğu’da en büyük kara ordusuna kavuşacaktır.” Benim yorumum: Askerlik süresini azaltacağız, gençlerimiz 2–3 aylık yaz tatillerinde askerliklerini yapıp bitirmiş olacaklar, diyen sahte Atatürkçü Yeni CHP’nin mandacı Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na söyleyecek bir sözünüz yok mu? Yılmaz Dikbaş 17 Haziran 2011 dikbas@kalinka.com.tr www.kalinka.com.tr www.dikbas.tv 0532 233 31 52

designed by mescomedia