VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

TUNCAY ÖZKAN ADAYMIŞ! Bir süre önce Recep Tayyip Erdoğan bir vatandaşımıza “Ananı al da git!” deyince hepimiz, haklı olarak, büyük bir öfkeyle ayaklanmıştık. Bir tek anamıza bile hakareti asla kabul edemeyiz, bağışlayamayız. Oysa Tuncay Özkan, tek bir vatandaşımızın değil, tüm Türk milletinin anasına en alçakça küfür etmiş bir kişidir! İşte şimdi bu kişi, İstanbul 1. Bölgeden milletvekili adayıdır. Tüm Türk milletinin anasına alçakça küfür savurmuş Tuncay Özkan’a, hangi vatandaşımızın eli oy vermeye gidebilir? Cumhuriyet İçin Güç Birliği’nin adayları arasında, şanlı ordumuzun yüksek komutanlarından Emekli Orgeneral Çetin Doğan ve Emekli Korgeneral Yaşar Müjdeci de bulunmaktadır. Bu komutanlarımız, Harbiye mezunudurlar. Yüzyıllardır büyük Türk Ordusu’na şan veren Harbiye, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin beyin takımı olan subaylarımızın yetiştiği ocağın adıdır. İstanbul 1. Bölge’den milletvekili adayı olan Tuncay Özkan, “Harbiye’yi kökünden kaldırmayı” hedef seçmiş bir siyasetçidir. Şimdi soruyorum. “Harbiye’yi kökten kaldırmadıkça bu ülkede düzelme olmaz” diye alçakça bir söylemde bulunan Tuncay Özkan’a, İstanbul 1.Bölge’deki yurttaşlarımız oy verebilir mi? Cumhuriyet İçin Güç Birliği’nin İstanbul 1. Bölge’deki adayı, Tuncay Özkan yararına adaylıktan çekilmiş! Güç Birliği’nin yöneticilerini uyarıyorum: Şanlı ordumuzun yüksek komutanları Çetin Doğan ile Yaşar Müjdeci’yi nasıl olur da Tuncay Özkan’la aynı çerçeveye koyabilirsiniz? Bu onlara karşı yapılmış bir büyük hakaret sayılmaz mı? Yalnız İstanbul 1. Bölge’de değil, tüm ülkemizde 12 Haziran 2011 günü milletvekili seçimlerinde oy kullanacak olan ulusalcı seçmenlerimiz, sahte Atatürkçülere asla yüz vermeyeceklerdir! Yılmaz Dikbaş 28 nisan 2011 dikbas@kalinka.com.tr www.kalinka.com.tr www.dikbas.tv 0532 233 31 52

designed by mescomedia