VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

MAKALELERİM
AB MANDACISI BEDRİ BAYKAM'A CEVAP(25 Eylül 2007)
"Atatürkçü Düşünce Derneği ve üyelerine, 'Haydi durmayın, koşun, AB'den hibeleri kapışın!' diyen utanmaz ve hayasız bir AB Mandacısının, şimdi tutup başkalarına ders vermeye kalkışması, pişkinliğin de ötesinde ahlâksızlıktır!..Kimseyi kandıramıyorsunuz artık Bay Baykam, maskeler düştü, çirkin yüzler ortaya çıktı!"
...devam
BİR AJAN PROVOKATÖR(9 Ocak 2012)
Mete Akıncı yazıyor: "AKP'li ve Fethullahçı olmak ise soysuzlaşma sanatıdır..." Soruyorum: Halkımızın yarısına 'soysuz' demek, eleştiri kapsamına girebilir mi?
...devam
YALÇIN KÜÇÜK YALAN YAZIYOR(1 Şubat 2012)
23 Şubat 1996 tarihi, Türk Dış Politikasında bir dönüm noktası oldu; Türkiye ile İsrail arasında "Askeri Eğitim İşbirliği Anlaşması" imzalandı.
...devam
DİNDAR GENÇLİK(3 Şubat 2012)
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan şöyle dedi: "Dindar gençlik yetiştireceğiz." Bu söylem halkımızı dindar-dindar olmayan diye bölünmeye götürecek yolun habercisi...
...devam
BÜYÜKLERE KURBAĞA MASALI(15 Mayıs 2013)
"En saygın ulusalcı aydın yazarlarımızı akılsız kurbağalara benzeterek onlrı aşağılayan, değersizleştiren ve halkın gözünden düşürmeye çalışan bir siyasi liderin ulusalcılığına, asıl amacının toplumun tüm kesimlerini birleştirme olduğuna inanabilir misiniz?"
...devam
YABANCI AJAN(30 Haziran 2012)
Rusya'da çıkan bir yasaya göre, yabancı devletlerden ve yabancı devletlerdeki kuruluşlardan para alan Sivil Toplum Kuruluşları, yapacakları yayınlarda ve internetteki sitelerinde, adlarının önünde "YABANCI AJAN" tanımını kullanmak zorundalar...
...devam
TARİHİ BİR GERÇEK(12 Nisan 2013)
Yeni Türk Cumhuriyeti'nin devlet işleri başında mutlaka Türkler bulunacaktır. Türk'ten başkasına inanmayacağız.
...devam
İSRAİL SURİYE'YE SALDIRABİLİR!(21 Temmuz 2012)
Türkler; Suriye'ye saldırma planları planları yapan iki terörist devletin, ABD ve Siyonist İsrail'in tetikçiliğini yapmayı kabullenecekler mi?
...devam
LOZAN BARIŞ ANTLAŞMASI VE BİR YABANCI AJAN(29 Temmuz 2012)
Prof. Dr. Nurullah Aydın, İsmet İnönü'nün bilinen Lozan Antlaşmasından iki gün önce İngilizlerle gizli bir anlaşma imzalayıp İngiliz mandasını kabul etmiş olduğunu yazdı...
...devam
SAHTE PROFESÖR NURULLAH AYDIN(27 Temmuz 2012)
Kendisini Prof. Dr. Nurullah Aydın olarak tanıtan Nurullah Aydın'ın Doktorası da yoktur, Profesör de değildir!
...devam
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

designed by mescomedia