VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

MAKALELERİM
TGB'Yİ KİMLER YÖNETİP YÖNLENDİRİYOR?(20 Mayıs 2013)
"Türk halkının bir bölümünü oluşturan Kürt kökenli yurttaşlarımızla Kürtçe konuşup yazışmaya kalkışmak, Kürtçe eğitime yandaş olmak aslında; Bağımsızlık Savaşı'nın ruhunu yok etmek, Cumhuriyet Devrimleri'ni çiğnemek ve Lozan'a karşı çıkmak anlamı taşır!"
...devam
AYDINLIK'IN CIA İLE İLİŞKİSİ NEDİR?(12 Haziran 2013)
"Serhan Bey, siz CIA ile birlikte bir projede çalıştınız mı? Evet ya da hayır deyiniz! CIA ile ilişkiniz nedir Serhan Bey?"
...devam
İŞÇİ PARTİLİ BİR AYDIN(16 Haziran 2013)
"Feyzullah Öztürk gibi "demokrat" ve "özgürlükçü" aydınlar olduktan sora bizim başka faşistlere ihtiyacımız olabilir mi?"
...devam
ULUSAL KANAL'DA ATIŞ SERBEST!(17 Haziran 2013)
"Özelleştirmeler sırasında işçi sendikaları konfederasyonları, değil Taksim Meydanı'na çıkmak, odalarından dışarı burunlarını çıkaramadılar! Neden mi? İşte nedeni:"
...devam
"İLERİ DEMOKRAT" İŞÇİ PARTİLİLERDEN ELEŞTİRİLER...(19 Haziran 2013)
"Yılmaz Dikbaş, Tayyip'ten ve Mossad'dan para alıyor, bunu burada duyuruyorum."
...devam
2 TEMMUZ 1993 GÜNÜ NEREDEYDİNİZ?(2 Temmuz 2013)
"Sosyal demokrat taban, 2 Temmuz 1993 günü yetkili makamlarda bulunan CHP yöneticilerini yargılama hakkına sahiptir. Bu yargılama mutlaka yapılmalıdır."
...devam
AB MANDACISI MİNE KIRIKKANAT YALANLAR SÖYLEMEYİ SÜRDÜRÜYOR...(19 EYLÜL 2010)
Yargı sürecinin tamamlanmasına bile saygı göstermeyen Mine Kırıkkanat'ın yalanlar ve tehditler içeren açıklamalarına sessiz kalamazdım...
...devam
BU ÜLKENİN AYDINLIK İNSANLARI, SİZE MİNE KIRIKKANAT YAKIŞIYOR MU?(29 KASIM 2010)
Türk halkını aşağılayan, nefret saçan yazılar yazan, AB Mandacısı, Ermenilerden Özür Dileyen, cebindeki Fransız pasaportuna güvenen Mine Gökçe Kırıkkanat, artık Cumhuriyet gazetesinde yazıyor...
...devam
KİMLER MURSİ'DEN YANA?(9 Temmuz 2013)
"Benim anlamadığım, "Şeriatçı Diktatör" Muhammed Mursi'nin devrilmesine, sıkı laik ve ulusalcı olarak bilinen kesimin, "Bu Devrim Değil, Darbedir!" diye çığrışmalarıdır!"
...devam
TERÖRİST İSRAİL DEVLETİ'NİN DOSTLARI(6 OCAK 2009)
"TBMM'de 550 milletvekilinin en az 302'si, terörist Siyonist İsrail devletinin dostudur! Peki, kim bunlar?"
...devam
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

designed by mescomedia