VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

MAKALELERİM
YATAĞA ATILAN GAZETECİLER(19 MART 2011)
Yönetiminde Siyonistlerin egemen olduğu PENTAGON, yani ABD Genelkurmayı, Irak’a saldırırken 775 gazeteciyi de beraberinde götürdü. Ancak bu gazeteci, yazar, çizer, fotoğrafçı ve editöre yola çıkmadan önce bir kontrat imzalattı: “Pentagon’un görmediği, onaylamadığı hiçbir haber ya da fotoğrafı hiçbir yere göndermeyeceğime, yayınlamayacağıma ve Pentagon’dan izin almadan hiçbir haber yapmayacağıma söz veririm.” Pentagon’la anlaşan bu 775 gazeteciye ‘Embedded’ gazeteciler adı verildi. ‘Embedded’ İngilizce bir sözcük, anlamı, bir şeyin içine girip yerleşmiş. 775 gazeteci, Pentagon’un içine girmiş, bu kurumla bütünleşmiş, özleşmişti. Bir avuç dürüst yazar bu ahlâksızlığa karşı çıktı, ‘embedded’ sözcüğü üzerinde oynayarak, bu gazetecilere ‘embedded’ değil, ‘inbedded’ demek yakışır dedi! ‘İnbedded’ sözcüğünün anlamı şu: ‘yatağa girmiş’ Açıkça anlaşılıyordu, 20 Mart 2003 günü ABD ordusuyla Bağdat’a giren 775 gazeteci, aslında, Pentagon’un ‘Yatağa attığı gazetecilerdi’.
...devam
NASIL MİLLETVEKİLİ OLUNUR(31 MART 2011)
"Günümüzde milletvekili seçilmenin başlıca koşullaru şunlar: ABD vesayetini kabullenmek, AB Mandacısı olmak, NATO yanlısı olmak, Mason olmak, Kürtçülük propagandası yapmak..."
...devam
CHP'DE KEMALİST KONTENJAN(2 NİSAN 2011)
"CHP'de; Fethullah Gülencilere, Kürtçülere, Kemal Dervişçilere, Siyonist Sorosçulara, Türk'e Alerji Duyanlara, Masonlara, Patronlara, Siyonist İsrail Dostlarına, Özelleştirmecilere, AB Mandacılarına, ABD Hizmetkârlarına ve Natoculara kontenjan verilmiş..."
...devam
ABDULLAH GÜL, GÜÇSÜZ ORDU İSTİYOR(8 Mart 2011)
"Adı, unvanı, makamı ve rütbesi ne olursa olsun, her kim ki Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gücü, yetkisi ve atkisinin azaltılmasını ister, biliniz ki o kişi bizden değildir!..."
...devam
TUNCAY ÖZKAN ADAYMIŞ!(28 Nisan 2011)
"Tüm Türk milletinin anasına alçakça küfür savurmuş Tuncay Özkan'a, hangi vatandaşımızın eli oy vermeye gidebilir?"
...devam

...devam
YARGITAY İLAMI(11 Nisan 2008)
Yargıtay 3. Hukuk Dairesi, Şener Eruygur'un aleyhine sonuçlanan mahkeme kararının temyiz edilmesini inceledi, mahkeme kararının oybirliğiyle ONANMASINA karar verdi.
...devam
MAYIN TEMİZLEME YASASI VE EFENDİ TERÖRİSTLER(22 MAYIS 2009)
"AKP Hükümeti, "Sınırda Mayın Temizleme Yasası" adı altında, Hatay-Kilis-Gaziantep-Şanlıurfa-Mardin-Şırnak sınırındaki 216 bin dönüm tarıma açık arazimizi SİYONİST İSRAİL devletine devretmeyi tasarlıyor."
...devam
YALÇIN BAYER'E AÇIK MEKTUP(12 Kasım 2007)
"Bugüne kadar AB Hibeleri hakkında çok yalan yazıldı, ama siz bu yazdıklarınızla inanın bir rekor kırdınız... AB'den alınan Hibelerin tamamı AB bütçesinden çıkmaktadır ve içinde Türkiye'nin tek bir kuruşu yoktur!.."
...devam
YARABBİ, NEREDEN ÇIKTI BU LARREBEE?(28 Temmuz 2013)
Şimde ben de, Larrebee ile uzun bir söyleşide bulunan Aydınlık gazetesinin yetkililerine sorsam: "CFR ile ilişkiniz nedir?1 Acaba doyurucu bir yanıt verirler mi?
...devam
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

designed by mescomedia