VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

MAKALELERİM
ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI DAVASI(28 Ağustos 2007)
"ÇEV'in AB'den 700 bin Avro hibe almakla kalmayıp, Hırıistiyan Protestan Misyonerliği de yapmış olduğunu, sağlam belgelere dayanarak, 'AVRUPA BİRLİĞİ TABUTA ÇAKILAN SON ÇİVİ' kitabımda ayrıntılarıyla yazmıştım...ÇEV, yazılanların doğru olmadığını iddia ederek 20.000 YTL. tazminat talep etti..."
...devam
ŞENER ERUYGUR ve PROF. DR. NUR SERTER DAVALARINDA MAHKEME KARARI (18 Eylül 2007)
"Şener Eruygur ve Nur Serter, kendilerinin 'Anadolunun bağrına sokulmuş bir TRUVA ATI' olarak nitelendirilmesiyle kişilik haklarının ihlal edildiğini iddia ederek tazminat davası açmışlardı..."
...devam
MANDA ANAYASASI(30 Eylül 2007)
"AKP adına yeni anayasa taslağı hazırlayan komisyonun altı üyesinin ortak özellikleri şunlardır: - Hepsi üniversitelerde öğretim üyesidir. Hepsi de Hıristiyan AB'nin Erasmus Programını uygulamaktadır. - Hepsi Kemalizm karşıtıdır. - Hepsi AB Mandacısıdır. - Ya doğrudan ya da dolaylı olarak AB'den hibe, parasal destek almışlardır/almaktadırlar. - Hepsi de İslamcı basın tarafından desteklenmektedirler. İşaretler, Fethullahçılarla, öteki tarikatlarla ilişkileri olduğunu göstermektedir..."
...devam
AB MANDACISI BEDRİ BAYKAM'A CEVAP(25 Eylül 2007)
"Atatürkçü Düşünce Derneği ve üyelerine, 'Haydi durmayın, koşun, AB'den hibeleri kapışın!' diyen utanmaz ve hayasız bir AB Mandacısının, şimdi tutup başkalarına ders vermeye kalkışması, pişkinliğin de ötesinde ahlâksızlıktır!..Kimseyi kandıramıyorsunuz artık Bay Baykam, maskeler düştü, çirkin yüzler ortaya çıktı!"
...devam
ERDAL İNÖNÜ(4 Kasım 2007)
"Bu akıl almaz söylemleriyle bir AB Mandacısı olduğunu ilân eden siyasetçi ve devlet adamı Erdal İnönü'yü Kemalistlerin saygıyla anması asla mümkün olmayacaktır..."
...devam
NAMUSU VE ŞEREFİ ÜZERİNE ETTİĞİ YEMİNİ ÇİĞNEYEN KEMAL KILIÇDAROĞLU(11 mayıs 2011)
Büyük Türk milleti önünde, Ulusal Egemenliğimizi kayıtsız şartsız koruyacağına namusu ve şerefi üzerine yemin eden KEMAL KILIÇDAROĞLU, yeminin çiğnemiştir...
...devam
TUNCAY ÖZKAN'A AÇIK MEKTUP(18 Kasım 2007)
"Kanaltürk Televizyonu'nda yapacağım programın adı, "AB GERÇEKLERİ" olacaktır...Bu program için yerli ya da yabancı hiçbir kurum ya da kuruluştan hiçbir parasal destek almayacağım gibi, sizlerden de tek bir kuruş talebim olmayacaktır..."
...devam
TUNCAY ÖZKAN'I TANIYOR MUSUNUZ?(07 HAZİRAN 2011)
Türk analarının tümüne birden alçakça küfür eden, HARBİYE'nin kökünden kaldırılmasını siyasi bir hedef olarak belirleyen ve Silivri'den gönderdiği mektupla Emperyalist ABD'nin Başaknı Barack Obama'dan hiç utanmadan yardım dilenen sahte Atatürkçü TUNCAY ÖZKAN'a, İstanbul 1. Bölge'deki Kadıköylü, Üsküdarlı, Adalı, Beykozlu, Şileli ve Ataşehirli yurttaşlarımız oy verebilir mi?
...devam
GAZETECİNİN EVİNE BASKIN(8 Mart 2011)
"Ünlü Gazeteci, kör kör parmağım gözüne, der gibi hükümet üyeleri ve yakınlarının gırtlaklarına kadar batmış olduğu yolsuzlukları, hortumlamaları belgeleriyle ortaya koyan bir kitap yazdı. Kitabın parçalı bomba etkisi henüz yayılmamışken, bir gün, sabahın köründe..."
...devam
CHURCHİLL'E RESİM YAPMAYI MUSTAFA KEMAL ÖĞRETTİRDİ!(18 MART 2011)
"Görkemli Britanya İmparatorluğu'nun güçlü hükümetinde Bahriya bakanı olan Winston Churchill, savaş kabinesinde ateşli bir konuşma yapıyor..."
...devam
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

designed by mescomedia