VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

MAKALELERİM
BAŞA KAKMAK(24 Aralık 2011)
Türklerin kültüründe yapılan bir iyliği başa kakmak yoktur.
...devam
ÖZÜR DİLEYENLER...(20 ARALIK 2008)
"...Cumhuriyeti yıkmak isteyenlerle, Kemalizm karşıtlarıyla, ABD uşaklarıyla, AB Mandacılarıyla ve şimdilerde ortaya fırlayan Özür Dileyenlerle uzun uzun tartışmaya hiç gerek yoktur. Kısaca sorun: ABD'den, Soros'tan ya da AB'den kaç para? Gerisi kendiliğinden anlaşılır.."
...devam
ABD BUNU HEP YAPIYOR!
22 Mayıs 2007 Salı akşamı terörist örgüt PKK, Ankara’da bomba patlattı, çoğu fakir en az altı vatandaşımızın canını aldı, onlarcasını da ağır yaraladı. Olaydan hemen sonra bomba atılan yere giden Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt; “Terör örgütlerini kim besliyor, arkalarında kimler var, asıl buna bakmak gerek!”
...devam
AVRUPA TUTUKLAMA EMRİ, SİYASİ BİR BASKI ARACIDIR(16 Temmuz 2011)
Avrupa Birliği'nde siyasi bir baskı aracı olarak kullanılan Avrupa Tutuklama Emri, yakında Türkiye'de de uygulamaya konulabilecektir!
...devam
VURAL SAVAŞ YİNE YAZACAK!(20 Şubat 2011)
Emperyalizmin Uşaklarının sevinci kursaklarında kalacak, Onursal Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş çok yakında yeniden yazmaya, yeniden konuşmaya başlayacaktır!
...devam
ÇİKİTA
“Turgut Özal’ın başbakanlığı döneminde ithalatın simgesi haline gelen ve ABD’de en güçlü markalar arasında yer alan Chiguita Fresh (Çikita) Türkiye’de üretim yapmaya hazırlanıyor.
...devam
Yılmaz Dikbaş'ın ADD'den Kesin İhraç Kararı-2(27.06.2007)
"Genel Yönetim Kurulumuzun da onayladığı ve katıldığı bu kararla dernek üyeliğiniz sona ermiştir. Bilgilerinizi rica ederim."-Abdurrahman Kurtaslan, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sekreter Yardımcısı...
...devam
MEŞRU MÜDAFAA(26 Ağustos 2007)
"Ulusal devleti, tüm maddi varlıkları, canı, onur ve şerefi dıştan ve içten çok ağır bir saldırıyla karşı katşıya olan Türk Ulusunun, hem uluslararası yasalara göre hem de TSK İç Hizmet Kanununun 35. Maddesine göre, meşru müdafaa hakkı doğmuştur. Bu hakkın kullanılmasında gösterilecek en küçük bir tereddüt ya da erteleme, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sonunu getirecek, ulusal devletini kaybedecek Türk halkını sömürgecilerin kölesi yapacaktır. Dükkan kapama zamanı değidir!.."
...devam
MANDACILAR SALDIRIYOR(29 Temmuz 2007)
"AKP Mersin milletvekili olarak Meclis'e giren Prof. Dr. Zafer Üskül, Boğaziçi Üniversitesinde Anayasa Hukuku öğretim görevlisidir. Boğaziçi Üniversitesi, AB'den 1 milyon 800 bin Avro hibe almıştır. Şimdi sorsak, bu paralar nereye gitti diye, Prof. Dr. Zafer Üskül bir yanıt verir mi? Vermez! Çünkü AB hibelerinin nerelere, kimlere dağıtıldığı bir sırdır!..."
...devam
MAHKEME KARARI(28 Temmuz 2007)
"Deliller toplanmıştır...Çağdaş Eğitim Vakfı'nın Amerikan Board Heyeti ve Sevk-koordinasyon içerisinde olup bölgesinde eğitim ve öğretim projesi hazırlayarak Amerikan Board'dan yardım talebinde bulunduğu... Hüküm: Davanın REDDİNE..."
...devam
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

designed by mescomedia