VANDAL(9 Ekim 2014)
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, yabancı sözcükleri kullanmayı çok seviyorlar. Sık sık kullandıkları; konjöktür, motivasyon, kaos, konsept, manipülasyon, provokasyon sözcüklerinden sonra, Vandal ve Vandalizm sözcükleri de ağızlarından düşmez oldu!..."
...devam

KURBAN(5 Ekim 2014)
"Kurban kesme, bir KURAN kuralı, bir Kuran hükmü değildir!"
...devam

KURNAZ BİR YOBAZ AKIL VERİYOR(16 Eylül 2014)
"Kurnaz yobaz Ahmet Hakan, CHP'ye akıl verirken asıl şunu demek istiyor: Sakın karışmayın; din ticareti, yobazlık saltanatı sürüp gitsin!"
...devam

TÜRBE ZİYARETİ(6 Eylül 2014)
Osmanlı padişahlarının İstanbul'daki türbelerini ziyaret edenlerle, ANITKABİR'i ziyaret edenlerin sayısı karşılaştırıldığında ortaya şu çarpıcı gerçek çıkmaktadır: Türk Milleti, Osmanlı padişahlarını sevmemiş, benimsememiş, sahiplenmemiş ve unutup gitmiştir...
...devam

MEVLİT(2 eYLÜL 2014)
Mevlit, Kuran'dan alınmış bir ayet ya da ayetler toplamı değildir. Mevlit'in içeriği, İslam'ın kutsal kitabı Kuran'a aykırıdır!
...devam

 
isim
e-mail

Ekle Çıkar

Misafir defterine yazınızı eklemek için tıklayınız.
41/41
İsim Şehir Notunuz
isa kartal çorum yazılarınızdan ve konuşmalarınızdan bilgilendim çok teşekkür ederim.çorumdan saygılar
isahin çorum kaleminize ve dilinize sağlık verdiginiz bilgilerden çok bilgilendim çorum dan saygı ve sevgiler
FURKAN YILMAZ DÜZCE İYİ SAÇMALAMIŞSINIZ TEBRİKLER!SİZİNDE O ELEŞTİRDİĞİNİZ SEZERDEN PEK FARKINIZ YOK SİZDE AYNI ONUN GİBİ AT GÖZLÜĞÜYLE BAKMIŞSINIZ OLAYLARA.SADECE HÜKÜMET DÜŞMANLIĞI YAPMAYIN BİRDE GERÇEKÇİ OLARAK NELER YAPILABİLİR ONU SÖYLEYİN,ELEŞTİRMESİ ÇOK KOLAYDIR ÖNEMLİ OLAN HAYALPEREST OLMADAN REEL ÇÖZÜMLER SUNABİLMEKTİR BİLMEM ANLATABİLDİMMİ?ÇOK OKUMAKTA BAZEN İŞE YARAMIYOR SİZDE OLDUĞU GİBİ!
Emre ALPARSLAN Antalya Tebrik ederim güzel yazılar yazmışsınız.
 

designed by mescomedia